Pokoje

Aktualnie posiadamy w swojej ofercie dwa pokoje zagadek o całkowicie odmiennej tematyce.
Pokoje przeznaczone są dla grup od 2 do 4-5 osób.
Czas gry to 60 minut.

DZIECIŃSTWO – NIGDY NIE DOROSNĘ

Dzieciaki zrobiły Wam „niespodziankę” i szykują się do demolki domu.
Wydostańcie się z ich dzieciństwa zanim będzie za późno.

Dzieciństwo to Escape Room, który przeniesie Was do wesołych i beztroskich chwil pełnych gier i zabaw. Przez godzinę możecie zapomnieć o dorosłości i problemach i dobrze się bawić. Ale nie zapomnijcie wśród tej zabawy o waszym głównym zadaniu. Macie tylko 60 minut, by się wydostać!

Niech także nie zwiedzie Was temat pokoju, bo dziecinnie łatwo nie będzie…

GNIEW WULKANUSA

Pokój przeznaczony dla 1-4 osób.

Tworzycie grupę nieustraszonych odkrywców. Podczas jednej z Waszych eskapad dostaliście się do tajemnej komnaty boga Wulkanusa. Wybudziliście go przez przypadek z jego snu! Jego gniew może Was spopielić! Nie martwcie się jednak, ponieważ jest nadzieja. W odległych czasach, kiedy ludzie i bogowie żyli razem, dwóch śmiałków – Escapeus i Roomerus – stworzyło miecz, którym można zwyciężyć nawet boga. Została Wam godzina na to aby zdobyć pogromcę bogów i uratować całe miasto!

INNE CIEKAWE POKOJE

Odwiedziliście już „Dzieciństwo” i „Gniew Wulkanusa”? Zachęcamy do zapoznania się z innymi ciekawymi pokojami. Wystarczy kliknąć poniższy obrazek.

Szukacie silnych emocji? Chcecie zmierzyć się z własnym strachem i przeżyć horror na żywo? Zapraszamy do Dead House – poznańskiego Domu Strachu.